مکان های دیدنی استانبول

يکشنبه 26 آذر 1396
11:43
مری


مکان های دیدنی استانبول

پارک گلخانه ای استانبول

در مجاورت کاخ توپقاپی پارکی تور ترکیه نوروز 97 وجود دارد که در گذشته فقط کختص درباریان بود این پارک، تور ترکیه بهار 97 پارک گلخانه ای نام دارد که در سال 1912 دستور داده شد تا بازدید از این پارک برای عموم آزاد شود. سالها بعد حتی مجسمه ای از آتاترک نیز در این پارک ساختند.

پارک گلخانه ای جز تور ترکیه زمستان 96 قدیمی ترین پارک های تور ترکیه تعطیلات فروردین 97 استانبول است و بسیار زیباست. مسافرین عزیز تور ترکیه حتما بازدید از این پارک را در اولویت قرار دهند. در اطراف این پارک قهوه خانه و زمین بازی مختص کودکان همچنین باغ وحشی کوچک تور ترکیه بهمن 96 وجود دارد که مسافرین عزیز می توانند همراه خانواده در این پارک به پیکنیک بروند. همچنین تور ترکیه دی 96 در پارک گلخانه ای چشم اندازی به پل بسفر و دریای مرمره نیز وجود دارد.تور لحظه آخری ترکیه

پارک گلخانه ای استانبول

پارک گلخانه ای استانبول


کلیسای چورا استانبول

در منطقه فاتیح استانبول کلیسایی زیبا و تاریخی وجود دارد تور ترکیه نوروز 97 که در دوران بیزانس ساخته شده است.تور ترکیه دی 96 نقاشی ها و معماری ناب دوره بیزانس در هر جای کلیسا مشهود است و به چشم می خورد. تور ترکیه بهمن 96 در قرن 16 زمانی که اسلام در ترکیه رواج پیدا کرد کلیسای چورا تبدیلتور ترکیه زمستان 96 به مسجد شد اما بعد ها مجدد تور ترکیه بهار 97 به کلیسا تبدیل شد و به عنوان موزه و آثار تاریخی برای بازدید عموم و مسافرین تور استانبول قرار گرفت.

مسافرین عزیزی که علاقه مند به مکان های تاریخی هستند پیشنهاد می گردد تور ترکیه بهمن 96 از این کلیسا دیدن کنند. لازم به ذکر است که میحط و دکوراسیون داخلی کلیسا به هیچ عنوان تور ترکیه تعطیلات فروردین 97 تغییر نکرده است.

ساعت بازدید: از 9 صبح تا 7 بعد از ظهرتور لحظه آخری ترکیه

کلیسای چورا استانبول

کلیسای چورا استانبول


پارک مینیاتورک

پارکی به مساحت 60 هزار متر مربع که دارای 105 تور ترکیه نوروز 97 ماکت آثار تاریخی که شامل مکان های تاریخی استانبول، آناتولی و مکان هایی که هم اکنون در خارج از مرزهای ترکیه تور ترکیه دی 96 می باشد. این ماکت های مینیاتوری با سازه های مخصوصی ساخته شده است تور ترکیه زمستان 96 تا در برابر باران و شرایط جوی ترکیه مقاوم باشد.

مسافرین تور ترکیه که امکان بازدید از تمامی اماکن تور ترکیه بهمن 96 این شهر را ندارند می توانند تنها با پرداخت 10 لیر تور ترکیه تعطیلات فروردین 97 از این پارک دیدن کنند و تمامی اماکن شهر را با سایزی کوچکتر ببینند. تور ترکیه بهار 97 ساعت بازدید همه روزه از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر می باشد.تور لحظه آخری ترکیه

پارک مینیاتورک

پارک مینیاتورک


کوه های پاموکاله

در استان تور ترکیه دی 96 دنیزلی در جنوب غربی ترکیه شهری به نظر برفی تور ترکیه نوروز 97 و زمستانی وجود دارد که یکی از بی نظیرترین چشم اندازهای جهان است. اما این شهر برگرفته شده از کوه های پاموکاله است که گردی سفید سراسر آن را در برداشته که به نظر برفی می آید. تور ترکیه زمستان 96 آب و هوای این شهر حتی در سردترین فصل سال هم گرم تور ترکیه بهمن 96 و معتدل است و بسیار مناسب برای بازدید مسافرین عزیر تور ترکیه می باشد.

آب گرم و چشمه های این کوه بسیار دلچسب است. تور ترکیه بهار 97 از جاذبه های گردشگری این شهر و صنعت اصلی آن گردشگری میباشد که هتل های لوکس و مجهزی ساخته اند تا خاطره ای زیبا و رویایی برای مسافرین رقم بزنند. بعضی از اماکن دیدنی و جذاب شهر پاموکاله می توان به ویرانه های شهر وتئاتر هیراپولیس و همچنین استخر سنتی پاموکاله تور ترکیه تعطیلات فروردین 97 اشاره کرد.

جالب است که نام این شهر به زبان ترکی به معنای قلعه پنبه ای میباشد.تور لحظه آخری ترکیه

کوه های پاموکاله

کوه های پاموکاله


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات