جاذبه های گردشگری دبی

يکشنبه 26 آذر 1396
13:15
مری


جاذبه های گردشگری دبی

سرزمين عجايب دبی

همه چيز برای تفريح و هيجان در اینجا آماده است تور دبی نوروز 97. از پرتاب شدن توسط يک شاتل با بهترین تور دبی سرعت 130 کيلومتر در ساعت به ارتفاع 64 متری در عرض 2.5 ثانيه گرفته تا يک شتر تور دبی بهمن 96 سواری در محوطه پارک. يکی از منحصر بفردترين و خاصترین پارک های سرگرمی در منطقه تور دبی اسفند 96 خاورميانه سرزمين عجايب دبی است. اين پارک از 3 قسمت تشکيل شده که این بخشها خيابان اصلی، تور دبی زمستان 96 پارک سرگرمی ها و پارک آبی میباشد که در هر بخش سرگرمی ها و تفريحات متفاوتی برای مسافرین عزیز تور دبی وجود دارد. تعداد بسيار زيادی از دستگاه ها و ماشين ها و وسايل بازی تمامی سنين را به هيجان می آورد. در کنار اينها می توانيد از ساير امکانات اين پارک مثل استخرها، فروشگاه های عرضه مواد غذايی و نوشيدنی و ... بهره ببرید تور دبی بهار 97.

سرزمين عجايب دبی

سرزمين عجايب دبی


برج العرب دبی

برج العرب دبی هتلی زیبا و باشکوه در دبی می باشد . بنای برج العرب دبی 321 متر ارتفاع دارد و در جزیره‌ای زیبا که دست ساز 280 متر تور دبی اسفند 96 از خشکی فاصله دارد ساخته شده‌ است. کوچکترین اتاق هتل 169 و وسیعترین و بزرگترین اتاق هتل برج العرب دبی 780 متر مربع می باشد.تور دبی زمستان 96 اکثر مردم هتل برج العرب دبی را تنها هتل هفت ستاره تور دبی بهار 97 جهان می‌ دانند . هفت طبقه از هتل برج العرب دبی به صورت آکواریوم در زیر دریا قرار گرفته شده است. کوچک‌ترین اتاق هتل برج العرب دبی برای اقامت شبی شش هزار درهم می باشد تور دبی نوروز 97. قیمت غذا در برج العرب دبی حداقل هزار درهم می باشد. هتل برج العرب دبی از جمله هتل های لوکس جهان بهترین تور دبی می باشد و آماده پذیرایی از مسافران تور دبی می باشد.تور دبی بهمن 96

برج العرب دبی

برج العرب دبی

برج العرب دبی

برج العرب دبی


دبی لند دبی

دبی لند یک مجموعه تفریحی که شامل 4 فاز است در آینده بنا می شود این تور دبی زمستان 96 منطقه تفریحی شامل 6 بهترین تور دبی منطقه با دنیاهای مختلف و جذاب که شامل دنیای فضای باز، دنیای تور دبی بهمن 96 سرگرمی و خرده فروشی، تور دبی بهار 97 دنیای محیط زیست، دنیای ورزشی، دنیای محیط زیست و دنیای تجربه تور دبی اسفند 96و جذابیت میباشد. مسافرین تور دبی قطعا از این مکان لذت خواهند برد.

دبی لند دبی

دبی لند دبی


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات